Aleksia Peleshi trondit me rrëfimin, jep deklaratën e papritur pas ndarjes nga Romeo Veshaj

Vajza e ministrit të njohur, Niko Peleshi, ditën e sotme ka qenë e ftuar në “Wake Up”, ku ka hedhur një deklaratë të fortë për ish të dashurin e saj Romeo Veshajn.

Aleksia ka bërë një deklaratë të fortë ndaj Veshajt, ku është shprehur se ‘Nuk kam qenë kurrë e dashuruar’.

Lidhja e Aleksia Peleshit me aktorin e njohur të humorit, Romeo Veshaj është komentuar kudo nëpër media. Prej disa kohësh tanimë ata i kanë dhënë fund romancës së tyre dhe secili ka vazhduar jetën e tij duke qenë të dy të impenjuar nga ana profesionale duke sjellë projekte të reja.

Për herë të parë i jep ‘goditjen’ aktorit/ Aleksia