Çelet’ sezoni/ I vendoset tritololi nje biznesi.

Një sasi tritoli i është vënë një restoranti në Radhimë, duke shkaktuar dëme të shumta materiale.

Nuk dihet ende shkaku i ngjarjes dhe autorët, ndërkohë që policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e shpërthimit.

 

Vijon…