Çfarë po ndodh më miqësinë e ngushtë? Iliri bën veprimin e papritur ndaj Sabianit

Sabiani dhe Ilir Shaqiri ishin shumë të komentuar pasi krijuan një miqësi të ngushtë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” e cila supozohet vazhdoi dhe jashtë saj.Para pas ditësh i ftuar në emisionin “Më lër të flas”, Sabiani ka bërë një deklaratë të papritur duke thënë se pothuajse të gjithë banorët kanë ndryshuar pas daljes nga emisoni dhe kanë qenë ndryshe nga pritshmëritë e tij.I pyetur se kush ka përfituar me shumë nga ai, Sabiani i është përgjigjur se vëllai i tij duke e patur fjalën për Ilirin të cilit i referohej ashtu.Sot Sabiani feston ditëlindjen por akoma një urim nga Iliri e cili shpesh e ka quajtur atë si vëlla.