Enkelejd Alibeaj Shpallet Non Grata Nga Ky Shtet I Amerikës

Avokatia dhe aktivistia Adriana Kalaja ka publikuar nje status ne rrjetet sociale ku publikon disa postime te mediave ku eshte shpallur non grata Enlejd Alibeaj

Pas ketij postimi Adriana Kalaja ironizon dhe Ambasadoren Yuri KimMe poshte mund te shikoni fotot e publikuar

Paraguai eshte shteti qe ka shpallur non grata Enkelejd Alibeajn. Paraguai eshte shtet ne Ameriken e jugut.