Kupa e europes ne sheshin Skenderbei

Plas festa ne sheshin skenderbej

Kupa ndodhet e disponueshme per te gjithe sportdashesit edhe kureshtaret pikerisht ne sheshin e madh te tiranes.

Eshte nje feste e madhe qe ka pushtuar zemrat e te gjithe sportdashesvw e vecanerisht tifoserie te te dyja vendeve.

Me kenge  e valle…birra neper duar dhe entuziazem ne zemer festojen te gjithe pa mare parasysh resultatin e ndeshjes qe do zhvillohet ne stadiumin Air Albania.