Ministri Manja kërkoi që ish-kryeministri të hetohet, reagon Sali Berisha, nxjerr videon e bujshme

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja ka kërkuar ditën e djeshme që të vihet para drejtësisë, ish-kryeministri Sali Berisha. Gjatë fjalës së tij në konferencën “Drejtësi në kohë sfidash”, Manja tha se Berisha duhet të hetohet për vrasjet e 21 Janarit, ‘Gërdecin’, çështjen Çez/Dia dhe kompleksin ‘Partizani’.Lidhur me këtë deklaratë të Manjës, ka reaguar Berisha i cili publikon një pjesë nga përgjimi i dosjes 184.Ulsiu i Narkopartise apo anetari i organizates kriminale 184 te narkoqeverise! sb”, shkruan Berisha.