Ndërron jetë e moshuara që ngeci në ashensorin e QSUT-së

Burime për mediat bëjnë me dije se e moshuara e cila u dëmtua në ashensorin e QSUT, ka humbur jetën për shkak të frakturave që ka marre në kafkë nga mbyllja e derës së ashensorit.

Pak dite më parë, e moshuara së bashku me një punonjës të QSUT u dëmtuan pasi u mbyll para kohe dera e ashensorit dhe i mori lart, duke i shkaktuar dëme në këmbë punonjësit dhe dëme në kokë të moshuarës