Nuk ka të ndalur”, Spartak Ngjela: Nuk më interesojnë të tjerët, nëse Bora Zemani do të ndihej keq do të…

Avokati i njohur, Spartak Ngjela, shpesh herë është në qendër të portale për shkak të komenteve të tij.

Një kompliment i tij për moderatoren Bora Zemani, vijon të tërheqë interesin e publikut. Në një intervistë, Ngjela ka komentuar deklaratën e tij për moderatoren duke thënë se komplimenti i bërë nga ana e tij i ka pëlqyer moderatores

Po të ishte ndjerë keq Bora Zemani, do më vinte dhe mua në vështirësi, por ajo tha ishte shumë koment i bukur. Nuk më interesojnë të tjerët. Ishte një kompliment normal dhe nuk ishte gënjeshtër, ajo ka pushtuar gjithë mediat me nivelin e saj aktorial, me bukurinë dhe elegancën e saj.

Moderatorja: Pse thoni nivelin aktorial?

Spartak Ngjela: E ka të mirë dhe nivelin aktorial, aktore është.