Presim Shpëtim Nga Saliu”/ Nikoll Lesi Bën Parashikimin: Rama Në Pushtet Deri Në…

Gazetari dhe botuesi i Koha Jonë, Nikoll Lesi ka bërë një parashikim të bujshëm duke thënë se Edi Rama qëndron në pushtet deri në vitin 2030.“Berisha mundi Bashen por nuk mund dot Ramen. Pjesa gri nuk e voton Saliun.Dhe tragjikja është se në vitin 2022 të presim shpëtim të demokracisë nga Sali Berisha”, tha Nikoll Lesi.Sai Berisha është shpallur non grata nga Amerika për korrupsion dhe minim të demokracisë. Ndërsa Rama i ka bërë thirrje vazhdimisht SPAK-ut që ta hetojë Saliun.