Arta Nitaj ‘çmend’ ndjeksit, shfaqet joshëse në fustanin e ngushtë!

p

Arta Nitaj është një nga femrat që merr vëmendje në mediat rozë.

Aktorja është mjaftë aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundi, ajo ka marr vëmendje derisa ka realizuar një foto sesion të ri.

Veshur një fustan shkëlqyes që i theksonte lformat trupore ajo dukej mahnitëse dhe joshëse.