Berisha gati për protestë, Armina Mevlani: Janë rritur çmimet, nuk shkoj dot në disa vende

Ish-kryeministri Sali Berisha ka thirrur ditën e sotme protestën, por një ditë më parë nusja e tij, blogerja Armina Mevlani ka pranuar se çmimet janë 3-fishuar.

Në fjalën e saj, Armina tha se tek vendet që ka shkuar në vitet e tjera me pushime, këtë vit nuk mund t’i frekuentojë, pasi çmimet janë tre-fishuar.

“Ja unë për shembull te vendet që kam shkuar gjithmonë, nuk shkoj dot, janë shtrenjtuar me tre-fish çmimet”, tha Armina në “Goca dhe Gra”.