Blinde, blinde!”, Berisha poston videon pak minuta para proteste, çfarë po ndodh në kuvend: Po dridhet pushteti i drogës

Ish kryeministri, Sali Berisha ka postuar një video në facebook, pak minuta para nisjes së protestës ku siç shihet, po blindohen dyert kryesore të kuvendit.

Postimi i Plotë nga Ish kryeministri, Sali Berisha:

Blinde, blinde, blinde!! Po dridhet pushteti i droges dhe krimit! sb