Gazetari Kishte 3 Javë Që Nuk Dilte Në Ekran, Emisioni I Fundit: “Plan Për Atentat Ndaj Një Pronari Mediatik“

Gjatë ditës së sotme u njoftua vdekja e gazetarit dhe analistit Kastriot Myftaraj.

Sipas policisë, Myftaraj i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i katër, por nuk përjashtohet edhe mundësi se mund ta kenë vrarë.

Ndërkohë emisioni i fundit i gazetarit “Plan për atentat ndaj një pronari mediatik“ ishte më 17 qershor.

Që prej asaj dite e deri sot kur u raportua i vdekur, gazetari nuk ishte shfaqur më në ekran.

Gazetari tashmë i ndjerë drejtonte emisionin “Ju flet Moska”.