Rina Balaj vjen në poza joshëse dhe provokuese

Rina Balaj prej kohësh është zhvendosur për të jetuar në Greqi dhe gjatë kësaj kohe ajo po shijon edhe disa ditë të mira pushimesh.

Teksa po viziton plazhe të ndryshme greke, këngëtarja shqiptare gjithashtu për admiruesit e saj po sjell imazhe që të ndryshme nga atje

Poza provokuese në bikini, Rina ka postuar edhe ditën e sotme (e mërkurë), duke vënë në pah fizikun e saj të tonifikuar.

E njohur për linjat për të cilat përkujdeset me ushtrime intensive në palestër, këngëtarja shfaqi ato e veshur vetëm në bikini të bardha.

Pamjen e saj, Rina e kompletoi edhe me një kapele të bardhë sportive, syze dielli dhe aksesor rreth belit, në duar dhe këmbë.

Ndërkohë që dukej në formë mahnitëse, të shumta ishin edhe pëlqime dhe komentet e fansave të saj që ishin kryesisht pozitive.

Ndryshe, kujtojmë që Rina bashkë me partnerin e saj, Sin boy krahas jetesë së re që kanë nisur në Greqi dyshja vazhdimisht po punojnë edhe për projekte të reja.

Kënga e fundit e këngëtares nga Istogu është “Daddy” që erdhi e kompletuar edhe nga ana vizuale.