Skandali në qendër të Tiranës/ Prostituta ofron të bijën dhe shoqen e saj për 5 mijë lekë

Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë disa kamera të fshehta ku prostitucioni, edhe pse i ndaluar në Shqipëri, ofrohet hapur. Madje me zë dhe me figurë u transmetuan pamjet nga qendra e Tiranës, prapa Muzeut Historik, ku punonjëset e seksit ofronin marrëdhënie edhe në natyrë.

Por në një prej kamerave të fshehta në Stacionin e Trenit, një punonjëse seksi përveç se shet trupin e saj, nuk mjaftohet dhe ofron edhe vajzën e saj dhe shoqen e saj.

Ajo e ofron fëmijën për marrëdhënie seksuale për një shumë prej 5 mijë lekësh ndërsa siguron “klientin” që ajo dhe shoqja e saj janë të virgjëra.

Qytetari: Tani, ku e ke atë, ku jemi?

 

Prostituta: Poshtë fare do shkojmë

 

 

 

Pronarja e hotelit: Një sekondë djali 5 dhoma!

 

Qytetari: Më gjen dot një gocë të vogël 15-16 vjeçare?

 

Prostituta: Po ato janë të pa nis, o ti…

 

Qytetari: Si? S’janë q… asnjëherë?

 

Prostituta: Po 50-të ta merr ty ajo, o pa nis, pa shpu.

 

Qytetari: Eh pra e marr vesh e virgjër, si i thoni ju.

 

Qytetari: Shumë mirë edhe sa lekë do ajo tani?

 

Prostituta: Ajo në vit të dytë, t’i them njëherë!

 

Qytetari: Pse e ke njeriun tënd ti atë?

 

Prostituta: Po e kam aty në lagje bashkë me gocën time.

 

Prostituta: Po është në shkollë, puno, o pa nis.

 

Qytetari: Po shumë mirë ma sill atë edhe më sjell dot dy copë si fillim?

 

Prostituta: Vetëm një të bij unë, se një kam muhabet, tjetra s’pranon kam gocën teme unë në vit të dytë e kam 16-të.

 

Qytetari: 16-të vjeçe? Po atë më sill mua!

 

Prostituta: Në Gusht i ka mbush.

 

Qytetari: Do të jap 100 mijë lekë unë ty, vetëm ma sill atë!

 

Prostituta: Oh Zot gocat kam unë. Pse s’ndejte akoma?

 

Qytetari: Hë, se dua të shof unë, ah bravo.

 

Prostituta: Sa i mirë je, e di, që jam plakë, po jam e mirë.

 

Qytetari: Ja të shohim do na kënaqësh, apo jo?

 

Prostituta: Ça është sot? Është në shkollë ajo. Ça është sot?

 

Qytetari: Sot është e shtunë.