Jam Divorcar 37 Vjece Jetoj Ne Belgjik Kerkoj, Nji Shqiptar Per Lidhje…

Quhem Arjeta 37 vjecare, jetoj ne Belgjik me nanen time. Punoj si pastruese ne nje hotel dhe jam ne kerkim te nje mashkulli te sinqert dhe te mos kete askend ne jete, hap kornizen per ta mar numrin e tim.

Dokumentacionin ja regulloj une dhe me nje kusht qe nena ime te jetoj me ne. Ai qe eshte i interesuar te me kontaktoj ne numrin qe po e le me posht dhe juve ju duhet te jeni te sinqert , me thirrni ne vajberr ne nmrin tim qe gjendet aty ku shkruan spo-nsored aty brenda i keni te gjitha shenimet ,mund te me shkruani ne cdo koh,shpresoj se do ta kem fatin. Hap kornizen per ta mar numrin e tim.