Krimi i rëndë në Tiranë, ja çifti i bashkëshortëve që mbetën të vrarë

Personat që shihni në foto janë çifti i bashkëshortëve që mbeti i vrarë ditën e sotme në zonën e “Myslym Shyrit” në Tiranë.

Dritan Muskurti dhe Nora Muskurti u qëlluan me armë zjarri nga autori ende në kërkim, Arsen Muskurti.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në ambjentet e një agjencie turistike, që mendohet të jetë e dy viktimave.