Kryeministri nxjerr pamje nga plazhet e Himarës: Pastërti dhe plot pushues

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm disa pamje nga plazhet e Himarës dhe përshtypjet e pushuesve shqiptarë e të huaj në këto plazhe.

Në vijim postimi i plotë i Ramës në Facebook: 

MIRËMËNGJES 😊
dhe me Himarën e bukur e mikpritëse, ku gjëja më e mirë e këtij sezoni janë pastërtia shembullore dhe plazhet publike plot me pushues, ju uroj një ditë të mbarë