Kunati Është Më I Ri Dhe I Shfrytëzoj Të Gjitha Vrimat…

Redaksi e nderuar ka disa her qe ju shkruja e dhe ju lus per ndihm me qellim te vetem te njoftoj dike nji mami 32 vjeqe nga Tropoja ende skena femije pasi burri sesht aktiv se sa duhet me qene . Burri shpesh shkon ne itali per te punuar dhe me len vetemse do em ndodh ne jet Ndersa un jetoj me vjherrit dhe me kunatin,

Kunati esht shum iri simptaik shpesh ekom pare kur del nga banjoja eka dhe agresiv shpesh i bjen puna me pas probleme me policin.Keshtu qe un edhe kam frig nga ai gjithcka filloi kur un ishe te mamaja ime. Dhe erdh ai kunati mem mar me vetur rruges me afroi te pijm nga nji kaffe. Kur papritmas patem defekt me veturen e tina ne nji mal dhe kerkonte ndihm me tel Por ishte shum von dhe askush nuk erdh, dhe flinim ne vetur. Naten epash si filoi teme ledh aton nga mbrapa zdija se cfar te bej dhe……..