Sherr në Ksamil, 37-vjeçari përfundon me plagë të rënda në spital

Sherr në Ksamil, 37-vjeçari përfundon me plagë të rënda në spital

Një sherr brutal ka ndodhur pasditen e sotme në Ksamil të Sarandës.

Një 37-vjeçar është paraqitur në spitalin e Sarandës ndërsa ishte dhunuar nga një person të identifikuar me inicialet G. Z..

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes si dhe për shoqërimin e personit me inicialet G. Z..