Vdekje tragjike/ Gruaja hidhet nga pallati në Tiranë

Tirana u trondit mbremjen e kesaj te shtune pasi nje grua i dha fund jetes ne menyre tragjike.

Sipas policise, 58-vjecarja me iniciale F.S., i dha fund jetes duke u hedhur nga kati i katert i pallatit ku banonte ne Don Bosko.

Dyshohet se viktima kishte probleme te shendetit mendor.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 13.08.2022, në “Don Bosko”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i pallatit, shtetasja F. S., 58 vjeç, e cila dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes