Viti I Ri Shkollor, Elisa Spiropali Poston Foton E Vajzës: Ju Vaftë Mbarë Zemra E Mamit, Ty Dhe Gjithë Fëmijëve Të Shqipërisë

Ministrja i Shtetit për Marrëdhëniet me Kuvendin, Elisa Spiropali ka uruar të gjithë nxënësit në këtë fillim viti shkollor.

Spiropali ka postuar një foto të vajzës që shihet me çantën, duke ikur në shkollë, teksa u uron suksese të gjithë nxënësve.

“Ju vaftë mbarë zemra e mamit, ty dhe gjithë fëmijëve të Shqipërisë” shkruan Spiropali në postimin e saj.