Ambasadorja Kim fotografohet duke bërë blerje në një dyqan me 50% ulje

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim duket se këtë fundjavë e ka kaluar larg zhurmës së kryeqytetit

Ambasadorja është parë në Shkodër. Siç shihet edhe në foto Kim ka hyrë në një dyqan në pedonalen “Kolë Idromeno” të qytetit të Shkodrës për të bërë blerje.

Duket që në xhama ka një ofertë për 50% ulje dhe si duket kjo ka tërhequr edhe vëmendjen e ambasadores që është futur për të bërë blerje.