Grabitësit terrorizojnë familjen në Klos, marrin mijëra euro

Regjistrohet një ngjarje e rende gjate nates në fshatin Dom të Klosit.

Burime për Vizion Plus bejne me dije se disa persona kane hyre me dhune ne nje familje duke shkaktuar terror.

Autorët, të maskuar dhe të armatosur kane grabitur një shumë të përafert në 8 mijë euro, ndonese një gjë e tille duhet të verifikohet.

Per fat te mire nuk raportohet per persona te lenduar.