lali Eri mbyll rrjetet sociale.! Nga kush ka frike?

Çfarë ndodhi/ Erion Veliaj mbyll Instagramin, dhe rrjetet sociale

Erion Veliaj

TIRANË- Kryebashkiaku Erion Veliaj duket se i ka shkëputur marrëdhëniet me rrjetin social ‘Instagram’. Nga dita e djeshme, Veliaj, ka mbyllur Instagramin, për arsye që ende nuk dihen. Në këtë rrjet, Veliaj ishte shumë aktiv, duke postuar disa herë në ditë, foto nga aktivitetet që bënte, apo të njerezve që takonte. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *