Aksident i rëndë në Laç-Fushë Mamurras! Makina përplaset me barrierën ndarëse, humb jetën shoferi

Aksident i rëndë në Laç-Fushë Mamurras! Makina përplaset me barrierën ndarëse, humb jetën shoferi

Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 02:00, në aksin rrugor Laç- Fushë Mamurras

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 02:00, në aksin rrugor Laç-Fushë Mamurras.Dyshohet se shoferi ka humbur kontrollin e automjetit dhe për pasojë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me barrierën ndarëse, informon policia.Si shkak i përplasjes ka ka gjetur vdekjen e menjëhershme drejtuesi i automjetit, viktima i identifikuar me inicialet K.M., 43 vjeç,  bunues në Bushnesh, Krujë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *